Árokba csúszott egy személygépkocsi Felsőtelekesen, a Dózsa György utcában. Az autóban ketten utaztak. A szendrői hivatásos tűzoltók áramtalanították a járművet. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszon forgalmi akadály van.
Forrás BM OKF Read More
Discover more from 1st-press
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
