Összeütközött két személyautó Szentendrén, a 11-es főút belterületi szakasza és a Paprikabíró utca találkozásánál. A város hivatásos tűzoltói áramtalanítják a gépkocsikat. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszon egy sávon halad a forgalom.
Forrás BM OKF Read More
Discover more from 1st-press
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
