Összeütközött két személygépkocsi Solymáron, a Rózsika utcában. A solymári önkéntes tűzoltók áramtalanították a járművet. A fővárosi hivatásos tűzoltókat is az esethez riasztották. A társhatóságok is az esetnél dolgoznak. Az érintett útszakaszon félpályán halad a forgalom.
Forrás BM OKF Read More
Discover more from 1st-press
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
