Egymásnak ütközött két személygépkocsi az M7-es autópályán, Nagykanizsa felé, Ordacsehi térségében, a 143-es kilométerszelvénynél. Az autókban összesen négyen utaztak. A marcali hivatásos és a balatonboglári önkormányzati tűzoltók áramtalanították az egyik járművet. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett sztrádaszakaszon forgalmi akadályra kell számítani.
Forrás BM OKF Read More
Discover more from 1st-press
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
