Kigyulladt egy személygépkocsi Tormáson, a Béke utcában. Az autóból minden utas ki tudott szállni. A sásdi hivatásos tűzoltók egy vízsugárral eloltották a lángokat. A raj az utómunkálatokat végzi. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
Forrás BM OKF Read More
