Egyéb

NB I/B FÉRFI BAJNOKSÁG: LE BELIER-KK AJKA-VESZPRÉMI KKFT 25-28(17-13)

AJKA:200 NÉZŐ.V:GADÁNYI,SZABÓ.

KK AJKA:HORVÁTH-ZEITLER V.2,VADKERTI 3,ERŐSS 3,GYIMESI 4,BAJNÓCZI 4(3),BONYHÁDI 3.CSERÉK:KOMMENDÁNT,BLÁZSOVICS(KAPUSOK),KEDVES 2,FÜLÖP,SINKA,HUBER 2,IGNÁCZ,HUSZTI,BÁRDOS 2.EDZŐ:HAMAR ZOLTÁN.

VESZPRÉM:ANDORKA-SZŐLLŐSKEI 4(2),MÁRTON 2,HASZILLÓ 4,TÓTH 2,LOVAS 1,ÁRPÁSI.CSERÉK:SNEIDER(KAPUS),KREISZ 3,ÉLES 1(1),CSIRKE 1,SZOBOL 6,SZMETÁN 2,KOVÁCS 2,HÁRI,FÜLEKI.EDZŐ:VÁGÓ ATTILA.

KIÁLLÍTÁSOK:4 ILL.6 PERC. HETESEK:3/3 ILL. 6/3.

A megyei rangadón a 10.percig fej-fej mellett haladtak a csapatok,amikor is három ajkai gólra nem jött válasz,ekkor a vendégek rögtön időt kértek(8-6).Ezután ismét kiegyenlítődött a játék képe,a 20.percben 10-10 állt az eredményjelzőn.Az utolsó percekben a hazaiak nagy hajrát nyitottak,aminek köszönhetően négy gólos előnyt szereztek a szünetre.A pihenő után a veszprémiek nagyobb sebességre kapcsoltak,kihasználva az ajkaiak technikai hibáit a félidő közepére átvették a vezetést(20-21).A hazaiak nem adták fel a küzdelmet,Kommendánt kapus védéseinek is köszönhetően az 51-percben ismét náluk volt az előny(24-22).A vendégek azonban jobban bírták az utolsó perceket, Szobol vezérletével zsinórban öt gólt lőttek és megfordították az állást.A végjátékban már nem történt változás,így a veszprémiek örülhettek a lefújást követően.A szomszédvárak mérkőzésén a vendégek ügyesen kihasználták a második félidei ajkai rövidzárlatot,ami két pontjába került a hazai csapatnak.

IFJUSÁGI MÉRKŐZÉS:

KK AJKA – VESZPRÉMI KKFT 24-36(14-17)
GÓL:RING 6,SZIMICSEK 5,KISS 4,NÉMETH,CSIPSZER 3,STÁHL 3,POINTNER ,SURI.EDZŐ:POÓR TAMÁS.

SERDÜLŐ MÉRKŐZÉS:

KK AJKA – ÉLES KISE 17-39(11-22)
GÓL:OLÁH 3,FÁBIÁN D.2,NÉMETH 2,POINTNER 3,SZOMBATHELYI 2,SOÓS 4,MAGYARÓVÁRI.EDZŐ:HUSZTI AMBRUS.

U-14,FIÚK:KK AJKA – ÉLES KISE 27-12

GÓL:HORVÁTH K.6,ZSÁKI Á.4,FARKAS 3,FISCHL 2,KÖVÉR 2,HANCSAROV 3,KUBIK 2,NAGY 2,RÁBA 2,ZSÁKI O.EDZŐ:HUSZTI GÉZA.

KK AJKA-VÁRPALOTAI BSK 19-13

GÓL:HANCSAROV 5,HORVÁTH K.5,KUBIK 3,RÁBA 3,FARKAS,KÖVÉR,PUSKÁS.EDZŐ:HUSZTI GÉZA.