Elgázolt egy embert a vonat Szentgotthárdon. A Budapestre tartó szerelvényen 64 ember utazott. A szentgotthárdi, a körmendi hivatásos és a szakonyfalui önkéntes tűzoltók segítenek az utasoknak biztonságosan leszállni a szerelvényről. A helyszínre mentőhelikopter is érkezett.
Forrás BM OKF Read More
