Karambolozott két személyautó Budapest X. kerületében, a Kőér utcában, a Gergely utca közelében. A fővárosi hivatásos tűzoltók áramtalanították a gépkocsikat, és felitatják az úttestre került folyadékot. Az érintett útszakaszon forgalomkorlátozásra lehet számítani.
Forrás BM OKF Read More
