A szén-monoxid-érzékelő jelzése miatt hívták ki a tűzoltókat egy budapesti, tizennyolcadik kerületi társasházba. A Kinizsi Pál utcai épület második emeleti lakásában a fővárosi hivatásos tűzoltók méréseket végeztek, a műszer a mérgező gáz magas koncentrációját mutatta ki. A lakásból még a raj megérkezése előtt egy embert kivittek, a lakóhoz mentő érkezett. A tűzoltók a többi lakást is átvizsgálták, azokban nem mutatták ki a szén-monoxid jelenlétét.
Forrás BM OKF Read More
Discover more from 1st-press
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
