Árokba hajtott két személygépkocsi Pusztaberki határánál, a 22-es főút 4-es és 5-ös kilométere közötti szakaszán. A balesethez a rétsági hivatásos és érsekvadkerti önkéntes tűzoltók érkeztek ki. A rajok kivontatták a járműveket.
Forrás BM OKF Read More
Discover more from 1st-press
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
