Öt hektáron ég a tarló Buj külterületén, és tüzet fogott néhány bála is. Az esethez az ibrányi önkormányzati és a nyíregyházi hivatásos tűzoltókat riasztották. A rajok négy vízsugárral, puttonyfecskendőkkel és kéziszerszámokkal oltják a tüzet, amelyet már körül is határoltak.
Forrás BM OKF Read More
