A tetejére borult egy autó az M1-esen 

Felborult egy személyautó az M1-es autópályának az országhatár felé vezető oldalán, Levél és Hegyeshalom között. A mosonmagyaróvári hivatásos tűzoltók a baleseti helyszínelés után áramtalanítják a járművet, amely a tetején állt meg. A gépkocsiban hárman utaztak, mindannyian ki tudtak szállni, a mentők megvizsgálták őket. Az érintett sztrádaszakaszon forgalomkorlátozásra lehet számítani. 

Forrás BM OKF Read More


Discover more from 1st-press

Subscribe to get the latest posts sent to your email.