Felborult egy személyautó az M1-es autópályának az országhatár felé vezető oldalán, Levél és Hegyeshalom között. A mosonmagyaróvári hivatásos tűzoltók a baleseti helyszínelés után áramtalanítják a járművet, amely a tetején állt meg. A gépkocsiban hárman utaztak, mindannyian ki tudtak szállni, a mentők megvizsgálták őket. Az érintett sztrádaszakaszon forgalomkorlátozásra lehet számítani.
Forrás BM OKF Read More
