Egymásnak ütközött két személygépkocsi a Bajcsy-Zsilinszky úton, Salgótarjánban. Az autókban összesen hárman utaztak. A helyi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
Forrás BM OKF Read More
Discover more from 1st-press
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
