Árokba hajtott egy autó az 51-es főúton 

Árokba hajtott egy személyautó az 51-es főúton, Apostag közelében, a 76-os kilométerszelvénynél. A solti hivatásos tűzoltók áramtalanították a járművet. A helyszínre mentő is érkezett. A munkálatok ideje alatt félpályán halad a forgalom. 

Forrás BM OKF Read More


Discover more from 1st-press

Subscribe to get the latest posts sent to your email.