Két személygépkocsi karambolozott Seregélyes külterületén, a 62-es főút 36-os kilométerénél. A baleset következtében mind a két autó az árokba borult. A székesfehérvári hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. A társhatóságok is a helyszínre érkeztek. Az érintett útszakaszon váltakozva halad a forgalom.
Forrás BM OKF Read More
Discover more from 1st-press
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
