Tűz volt egy kecskeméti lakóház melléképületében 

Egy lakóház száz négyzetméteres, garázsnak használt melléképületének előterében a fahulladék, az építési törmelék égett Kecskeméten, a Thököly utcában. A város hivatásos tűzoltói két vízsugárral körülhatárolták, majd eloltották a lángokat. Az épületben két gépkocsi állt, az egyiket kissé elérte a tűz, amelyet szintén eloltottak az egységek. Találtak két gázpalackot is, amelyeket nem ért hőhatás. 

Forrás BM OKF Read More


Discover more from 1st-press

Subscribe to get the latest posts sent to your email.