Tűz keletkezett egy siófoki lakóházban, a Ribiszke utcában. Az ingatlan egyik szobájában berendezési tárgyak égtek. A munkálatok során a siófoki hivatásos tűzoltók két gázpalackot is kihoztak az épületből, amelyek hőhatás nem ért. A rajok két vízsugárral eloltották a lángokat.
Forrás BM OKF Read More
