Tűzhelyen felejtett étel égett egy nagykanizsai lakóház konyhájában, a Király utcában. A nagykanizsai hivatásos tűzoltók egy vízsugárral eloltották a lángokat. A raj átszellőzteti az ingatlant, utómunkálatokat végez.
Forrás BM OKF Read More
Discover more from 1st-press
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
