Sport

NB I/B FÉRFI BAJNOKSÁG: BALATONFÜREDI KSE II. – LE BELIER-KK AJKA 29-26(12-13)

BALATONFÜRED:100 NÉZŐ.V:RÉTI,SZEDMÁK.
KK AJKA:KOMENDÁNT-KEDVES 1,GYIMESI 4,ERŐSS 2,BÁRDOS 6,BAJNÓCZI 5(4),BONYHÁDI 1.CSERÉK:HORVÁTH,BLÁZSOVICS(KAPUSOK),ZEITLER V.1,VADKERTI 2,MÁRKUS,ZEITLER D.,FÜLÖP 3,IGNÁCZ 1,SINKA.EDZŐ:HAMAR ZOLTÁN.
Megyei rangadóval kezdte az NBI/B-és szereplését az ajkai csapat.A mérkőzés előtt nagy volt a várakozás,a sok új játékost igazoló vendégek fogadkoztak,hogy szeretnének sikeresen visszatérni a második vonalba.A mérkőzés elején felváltva estek a gólok,a 10.percben 3-3-at mutatott az eredményjelző,majd a füredi fiatalok két gólos előnyre tettek szert(9-7).Ekkor a vendégek időt kértek,rendezték soraikat,és a szünetre átvették a vezetést.A szünet után bekezdtek a vendégek és hat perc után négy góllal megléptek(13-17).A hazaiak gyorsan időt is kértek,ami után kettőre felzárkóztak,majd kihasználva a vendégek hibáit a vége előtt tíz perccel megfordították az állást(23-22).A hajrá izgalmasan alakult,az ajkaiak többször is egyenlíthettek volna,de sok volt a pontatlanság a játékukban így a fürediek bebiztosították a győzelmüket.A hazai pálya előnyét élvező Balaton partiak kihasználták a vendégek második félidei rövidzárlatát,ami két pontjába került az ajkaiaknak.

IFJUSÁGI MÉRKŐZÉS:
KK AJKA-SZIGETSZENTMIKLÓS 24-33(12-16)
GÓL:KISS 9,RING 2,STÁHL,FÁBIÁN M.4,SZIMICSEK 2,
SZÜCS 4,POINTNER,FÁBIÁN D.EDZŐ:POÓR TAMÁS.
SERDÜLŐ MÉRKŐZÉS:
KK AJKA-SZIGETSZENTMIKLÓS 34-27(17-11)
GÓL:SZÜCS 10,OLÁH 8,SOÓS 3,FÁBIÁN D.3,NÉMETH 3,SZOMBATHELYI 2,FARKAS 2,HORVÁTH,KUBIK,PUSKÁS.
EDZŐ:HUSZTI AMBRUS.
Az űrlap teteje

Az űrlap aljaU-14:KK AJKA – ÉLES KISE II. 24-26
GÓL:HORVÁTH 9,RÁBA 4,HANCSAROV 4,KUBIK 3,FARKAS 2,PUSKÁS,ZSÁKI O..EDZŐ:HUSZTI GÉZA.
KK AJKA – ÉLES KISE I. 31-18
GÓL:HANCSAROV 11,HORVÁTH 6,KUBIK 5,RÁBA 3,BAUNOK 2,FARKAS,FISCHL,ZSÁKI Á.,ZSÁKI O.EDZŐ:HUSZTI GÉZA.